O FIRMIE

Wizja


Lider w Polsce w dziedzinie produkcji materiałów izolacyjnych i opakowaniowych. Wiarygodny wizerunek firmy.

Abriso specjalizuje się w produkcji pianki polietylenowej, folii bąbelkowej oraz polistyrenu ekstrudowanego wykorzystywanych w budownictwie i do opakowań.

Od założenia firmy w 1985 roku, stopniowo zyskiwaliśmy mocną pozycję na europejskim rynku opakowań i izolacji wykorzystując cztery jednostki produkcyjne w Belgii, Francji, Słowacji i Polsce oraz własny magazyn w Republice Czeskiej.

Dobre rozłożenie geograficzne, nowoczesne maszyny produkcyjne oraz ponad 100.000 m2 budynków przemysłowych pozwoliły nam zagwarantować optymalne usługi naszym klientom.


Misja


Pragniemy zaoferować naszym klientom szeroki wachlarz idealnych produktów w najlepszej jakości.

Poziom użyteczności (cena/jakość) naszych produktów jest pod ciągłym nadzorem działu kontroli jakości.

Chcemy zaoferować naszym klientom serwis na najwyższym poziomie, dlatego dokładność w rozmowie i wykonaniu zamówienia jest jednym z naszych nadrzędnych celów.

Okazujemy szacunek we wszystkim co robimy: szacunek dla klientów, szacunek dla dostawców, szacunek dla koleżanek I kolegów z pracy dla lokalnego społeczeństwa oraz środowiska naturalnego (kolumna „recykling”)

ABRISO przywiązuje szczególną wagę do długoterminowych udanych kontaktów z klientami oraz dostawcami.

Podzielacie Państwo naszą wizję? Zapraszamy do współpracy!Abriso Polska Góra k. Jarocina 63-233 Jaraczewo, ul.Dworcowa 6 tel./fax. +48 62 7409095 e-mail: info@abriso.com.pl Polityka cookies  © copyright Abriso Ochrona danych osobowych